Kurumsal

Yalıpor tüm uygulamalar da tasarruf, konfor ve estetiği tek bir parça olarak algılar . Isı yalıtımında kullandığı kaliteli malzemeleri tam bir titizlikle seçer, uygular ve sizlere mükemmel yaşam alanları sunar.

Yalıpor Hakkında

Sektörde ki tecrübesiyle, Organize Sanayi Bölgesinde 4.000 m2 alanda, entegre tesis yapısıyla yalıtım ve dış cephe kaplama üretimi yapan firmamız, 2008 yılında SAMSUN'da kurulmuştur. Grubumuz konusunda deneyimli, teknolojiyi yakından takip eden,makine donanımını sürekli yenileyen ve sonucunda ürün yelpazesini genişleterek, EPS’ nin kullanım alanını genişletmeyi ilke edinmiştir.

Enerjinin ne kadar değerli , çevrenin ne kadar önemli olduğu günümüzde ısı yalıtımının yani mantolamanın , ekonomik ve çevresel kazançları aşikardır.Yasalarımız ile de zorunlu hale gelen ısı yalıtımı (mantolama) , YALIPOR EPS ürünleriyle en doğru ve en uygun çözümünüzdür. Üretiminde çevre ve insan sağlığına tehlike oluşturacak hiçbir kompanent bulunmamaktadır. Amaç olarak müşteri odaklı çalışmayı ve satış sonrası hizmet ve ürün kalitesi ile sektörde lider firma olmayı amaçlayan YALIPOR gelişimlerini tüm ülkemizle paylaşmayı ve aynı başarıyı ülkemiz dışında da devam ettirmeyi hedeflemektir. Saygılarımızla .

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup; performansları yüksek, evrensel ve standartta ürünler ve hizmet sunmayı hedefleyen firmamız; hızla değişen ve gelişen talepleri en doğru, en kısa sürede karşılamayı amaçlamaktadır.Firmamızın; inşaat boyaları ve dekoratif yapı sistemleri konusunda uzman kadrosu; sahip olduğumuz bilgi ve teknoloji ile her bireyin birey olarak değer ifade ettiği ilkesinden hareketle, çevreye saygılı ve çevreyi koruyucu çalışmaları, dinamik ve yenilikçi bir anlayışla sergilemektedir.

Dinamik ve yenilikçi anlayışımız; işbirliği ve birbirinden öğrenmekten, yapısal gelişmelerden, yeni üretim tekniklerinin bünyeye kazandırılmasından ve inatçı Ar-Ge çalışmalarından geçmektedir.

Kurumsal kalite ve hizmet anlayışımız; üretim noktasından başlayıp, nihai tüketicilerin memnuniyeti ile sonuçlanan eksen üzerinde odaklanmıştır.

Vizyonumuz

İlk defa da, zamanında ve problemsiz bir şekilde üretim'' ilkesi ile çalışan firmamız, bu amaçla satın aldığı malzeme ve hizmeti, tedarikçileri ile birlikte yüksek bir titizlikle incelemektedir. Sahip olunan yönetim anlayışı bölgesinde lider, küresel ekonomide etkin ve saygın bir yer edinmeyi amaçlamaktadır. Çalışanlar arası karşılık saygı ve güvene dayalı açık iletişim ve işbirliği ile verimliliği arttırmaya yönelik ekip çalışması üst düzey hedeflere ulaşma sonucunu ortaya çıkarmaktadır.

Yaptığımız her işe farklı bir gözle yeniden bakmak, sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübe ile başta çalışanlarımız olmak üzere, sektörümüzde, ülkemizde ve Dünya'da bir değer ifade edebilmek amacı ile fırsatları en iyi şekilde değerlendirme çabası içinde bulunmaktayız.

" Her zaman daha mükemmeli için çalışmalıyız "